Merre menjek tovább?

Figyelt kérdés

8.os vagyok és nemsokára írok felvételit az átlagom 4 es körül van eddig úgy volt hogy informatika ágazatra(technikum)megyek aztán közbe jött hogy talán gimi de aztán

meggondoltam magam az átlagon miatt most meg elbizonytalanodtam az informatikába hogy lehet hogy nem illik hozzám és hogy már a tököm tele van az informatikával másik lehetőség az hogy villanyszerelő vagy autószerelőnek megyek (az eggyik szakiskola a másik technikum)viszont nem tudom hogy egy szakiskolában milyen a társaság (szóval nem akarok gyökerek közé kerülni). Nektek mi a véleményetek? Szerintetek melyik éri meg jobban? Esetleg valami másik szakma?



2020. nov. 13. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ország melyik részéből írsz? Mik a kiszemelt középiskolák?

Egyébként szakiskolában garantált a nemkívánatos társaság. Esetleg érettségi után ha mész szakmára, akkor csak a szakmai órákra kell bejárnod, a közismeretikre (pl. matek, magyar) nem, és akkor már korodnál/testi fejlettségednél fogva is lesz/lehet némi tekintélyed.

2020. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább infó, abban van a jövő
2020. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-ső válaszoló köszönöm szépen az értelmes választ,amúgy Pest megyében lakok

-az informatika ágazat a Bocskai istván oktatási központra gondoltam,halász telek (a nővérem is oda jár gimnáziumba)

-az autószerelő a Csonka János technikum

-a villanyszerelő a weiszmanfréd csepelen

2020. nov. 13. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
első, vagy 1. de nem 1-ső
2020. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
-_-
2020. nov. 14. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!