Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beadtam idén a felsőoktatási...

Beadtam idén a felsőoktatási jelentkezésem de sajnos nem vettek fel sehova, viszont ma kaptam regisztrációs levelet meg a csekket. Be kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel azért fizetsz, hogy vki elintézze az ügyeid meg a papírjaid, kiszámolja a pontjaid stb, ezért igen, ki kell fizetni.

Hogy mi van akkor ha nem fizetsz, azt nem tudom.

2010. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, hát majd behajtják, mint bármi más tartozást.
2010. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én biztos nem fizetném be.
2010. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az tök jó, kemény vagy, akkor majd jön a végén a végrehajtó, és viszi amit talál. Vagy letiltják a munkabéredből. Persze akkor már a sokszorosa lesz a tartozás a behajtó meg a végrehajtó munkadíja, nameg a késedelmi kamatok miatt.
2010. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se fizetném be. Nehogy már, nem vették fel sehová és még fizessen is érte? Mégis miért.
2010. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első már leírta, hogy miért. De persze mindenki úgy csesz ki magával, ahogy akar. Jól jön majd az a pártízezres tartozás, ami pár év múlva lesz belőle!
2010. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ilyen paraszt embereket basszus. Gondolj már bele. Te mit szólnál, ha az lenne a munkád, hogy a jelentkezők adataival szenvedj? Aztán közölnék utólag, hogy nem kapsz pénzt, mert akinek az adataival szenvedtél, azt nem vették fel.

Vagy mondjuk nyelvtanár lennél, és nem fizetnék ki az óradíjad, mert akit felkészítettél megbukott a vizsgán.

Tiszta hülyék vagytok basszus.

2010. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemfizetném be vmikor júliusban lejárt az államilag finanszírozott helyekre a lehetőség már csak költségtéritésre van lehetőséged ugyanannyi ponthatárokkal ja és pénzt nemfizetnek vissza szal az a 9 rugó is ugrana amit most fizetsz be
2010. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!