Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt ETR-ben már regisztráltam...

Azt ETR-ben már regisztráltam az 1. félévre és a beiratkozáson is ott voltam. De azt nézem hogy ilyet írnak a BTK-n, hogy regisztrációs időszak első napja (szept.7). Szóval ez azt jelenti, hogy személyesen megint be kell menni regisztrálni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A regisztrációs időszak nem feltétlenül csak az elsősöknek van. Ebben az időszakban mehet mindenki bújával bajával a tanulmányi osztályra, ilyenkor tehetik magukat az emberkék passzívra, kérvények leadása blabla. Ha már meg volt adva egy időpont beiratkozásra és te ott voltál, akkor valószínűleg ez már nem neked szól.
2011. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!