Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ahova át...

Hogy lehet, hogy ahova át akartam jelentkezni suliba oda engem nem vettek át de mást meg igen?

Figyelt kérdés
Ebben az évben kezdtem a gimit és nem tetszett már év eleje óta, ezért felhívtuk egy másik suli igazgatóhelyettesét aki azt mondta náluk sajnos be van telve kb. minden osztály. Még mindig átszeretnék menni és az egyik barátnőm aki abba a suliba jár ahol elutasították a jelentkezésem mondta( ő tavaly ment ebbe a gimibe) hogy idén lett egy osztálytársa akit szeptemberbem vett át az iskola, úgy hogy az ő osztályuk is nemhogy elérte a teljes létszámot de még túl is haladta. Pedig ő tavaly más tanrend szerint tanult az előző sulijában. A jegyeim jók úgyhogy nem értem ezt engem miért nem vesznek át amikor teljesen úgyanaz a szituáció.

2020. nov. 18. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most már érted, mi az a protekció.


A másik gyereknek ismerőse volt az igazgató vagy egy tanár.

2020. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32en (max) kezdtunk, 39en vegeztunk. Nem feltetlen protekcio, lehet koltozes miatt, ha okos gyerek jon masik hasonlo versenyistallobol es/vagy versenyeredmenyei vannak, valaki osztalyt valt tagozat miatt, valakinek a testvere is ide jart mar...
2020. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!