Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosin mennyi matek van?...

Az orvosin mennyi matek van? Mennyire nehéz? Meddig?

Figyelt kérdés

A biosz és kémia evidens, de a matekkal mi a helyzet?

Most légyszi ne gúnyoljatok ki, de akinek gimiben nagyon nehezen ment a matek, az tuti nem tudja elvégezni az orvosit? Már az elején kibukik? Vagy hogy van ez?

Ha én gimiben kettes vagy hármas voltam matekból, attól még az orvosit el tudnám végezni? Vagy ki van zárva? Gondolom a legnagyobb része nem matek... de van pár tárgy, ami matekos, ha az nem megy, akkor hiába megy az összes többi?



2020. nov. 20. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Emelt kémiai számolások szintjén mozognak a konkrét feladatok. Viszont próbálj meg azért kialakítani egyfajta matematikai ösztönt, minden élettani folyamat fizikára lesz visszavezetve, úgy érted meg igazán ha át tudod gondolni, hogy egyenletekbe beillesztesz egy tényezőt, akkor annak változásai miként fognak hatni a többi szereplőre.
2020. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem matek érettségi nélkül is ment :)

Annyi matekot tanultunk, ami a fizika érettségihez kellett. (Mondjuk kémia is csak két évig volt, kb nulla).

Úgyhogy simán menni fog, én még a régi, nem kredites rendszerben csináltam, de soha nem buktam, nem csúsztam.

2020. nov. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!