Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket kirendeltek tesztelésr...

Titeket kirendeltek tesztelésre? (orvos, eü hallgatók)

Figyelt kérdés
Az orvosi, fogorvosi, egészségügyi, stb egyetemistáknak szól. Titeket kirendeltek szűrésre? Szerintetek kötelező menni? Engem még nem hívtak, SZTE-re járok.

2020. nov. 20. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 18kor hívtak, a hökösöket kérdezve nemet lehet mondani a kirendelésre, de ha nincs a kivételek közt az indokod, akkor kivizsgálást indítanak, aminek lehet a vége jogviszony megszűntetés. Nekem fontosabb az hogy megmaradjon a jogviszonyom, így igent mondtam
2020. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Engem kérdeztek, hogy szeretnék-e menni. Igent mondtam, mert komolyan szeretnék valamivel hozzájárulna a társadalomhoz. Szerintem mondhattam volna nemet is. Viszont mástól én is hallottam, hogy neki nem nagyon adtak választási lehetőséget: mondta, hogy nem szeretne menni, de nem nagyon érdekelték.

Nálunk viszont a HÖK javasolta, hogy ne menjünk...

2020. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is szívesen mennék, csak lassan vizsgaidőszak és kb sehogy sem állok a tanulással, 2 hét pedig óriási kiesés lenne, nem tudom így hogy fogom behozni a lemaradást.
2020. nov. 20. 20:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Melyik HÖK mondta? És amúgy nálam van koronavirusos családtag, akkor nem mehetek, nem? Csak ez nem volt az indokok között.
2020. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyébként választhattatok melyik 2 hétre szeretnétek menni? S egyébként szerintetek ha nem hívnak hétvégén, akkor lehet, hogy egyáltalán nem fognak kirendelni?
2020. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Habár már nem bírom követni a szabályokat, de ha van koronavírusos családtagod, akkor nem karanténban kellene lenned eleve?


Nekem úgy kezdték, hogy a nov. 23-an kezdődő tesztelésre szeretnének hívni. Nem volt valasztási lehetőség, hogy mikor. Szerintem tegnap letudták a telefonokat a jövő hétre legalábbis, de attól máskorra hívhatnak.

2020. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátnőm aki most covidos, annyit mondtak neki, hogy akkor nem most megy 23.tól hanem dec.7től

Sokakat pedig most hétvégén is hívnak.

Viszont nálam/nálunk van egy bibi. Elvileg elsősöket csak tesztelni lehetne behívni, nem? Nálunk volt egy hallgató aki kérte, hogy nem-e mehetne dec.7től, tegnap erre nem mondtak neki választ, ma meg már ápolni hívták be... (Az egy másik probléma hogy még kb senki nem kapott emailt a nyilatkozattal)

2020. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is csak most kaptam meg az emailt.
2020. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És akik mennek, ők kiknek fognak szólni? Kell valakinek? Gondolom, nem minden tanárnak írogatni egyesével...
2020. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem is kirendektek Szolnokra. Van a válaszoló között még olyan rajtam kívül aki nem kapott kirendelési határozatot?
2020. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!