Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akiket kirendeltek, ti kinek...

Akiket kirendeltek, ti kinek írtatok?

Figyelt kérdés

Ma hívtak fel és nem tudom kiknek írjak. Dékán, szakfelelős to? Kiket kell tájékoztatnom, hogy most kiesek a tanulásból?köszönöm a segítséget

(Sotes vagyok)


2020. nov. 20. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szerintem a tanulmányi ügyintézőnek, én legalábbis neki fogok írni, de lehet, hogy előtte meg kellene várni a hétfőt, hogy ott mit mondanak...

Én DE-ről vagyok.

2020. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hétfőt én is várom, viszont nekem emailben ígértek mindent, amit azóta is várok...
2020. nov. 21. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem küldtek semmit, pedig a tájékoztató Neptunos levélben írták, hogy előbb telefon, aztán email lesz a kapcsolatfelvétel módja...
2020. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a telefonba mondták, hogy hétfőn ugye lesz tájékoztató, de emailban kapom meg a kirendelő határozatot, nyilatkozatot (amit elvileg hétfőn már magammal kellene vinnem, csak nem tudom hogy ha nem kapom meg) meg azt hogy pontosan hova leszek kiosztva a városon belül.

Aztán hiába nézek mindenféle emailt, nem kaptam még semmit, aztán gondolom most meg hiába hívnám őket, mert nincsenek bent.

2020. nov. 21. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg bent vannak most mindenhol. Igaz, én nem pesti vagyok, de vidéki önkormányzattól engem ma hívtak adategyeztetés céljából és ugyanazt mondták mint amit leírtál. Biztos küldenek valamit holnapig.
2020. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!