Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerültek a 2020-as...

Hogy sikerültek a 2020-as őszi emelt biológia kémia érettségik és milyen pályára készültök?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biosz emelteztem csak, az 89% lett, a kémiát májusban szeretném újraírni, fogorvos szeretnék lenni.

Te kérdező?

2020. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Csakhogy képviselve legyenek a kicsit rosszabb eredmények is, én emelt kémiából érettségiztem és csak 60% százalék lett. Sajnos az írásbelit elrontottam, de számításaim szerint még a többi eredményemmel együtt elég lesz a szegedi gyógyszerészire.
2020. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én bioszból érettségiztem újra,75% lett. Reménykedek hogy elég lesz gyógyszerészetire. Van egy olyan érzésem hogy hasonló pontszámok lesznek mint idén. Ti mit gondoltok erről?
2020. dec. 3. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amugy en is nagyon sokat gondolkodok rajta, mi lesz jovore. A diakok megjobban ellustulnak, vagy igy, hogy relative szabadon oszthatjak be az idejuket, igy jobban tudnak figyelni, koncentralni, tanulni ? Mondjuk aki orvosira keszul, nem hiszem, hogy most fog lezulleni, bar nekem fogalmam nincs, en hogy tanultam volna orarol orara, ha nem felelunk minden nap. 75os bioszom es 64es kemiam lett egyebkent, utobbibol megyek inkabb ujra, mert nem akarok arra jatszani, hogy nem emelkednek a ponthatarok.
2020. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 es vagyok. Én még májusban kémiáztam, az gyenge lett (49%) ezért én azt írom újra jövő májusban.

Szerintem a ponthatárok nagyban függnek majd attól, hogy lesz e szóbeli vagy sem, szerintem nélküle hasonló pontokra számíthatunk (de nem vagyok jós). Az, hogy ki mennyire aktív és szorgalmas online oktatásban szerintem is attól függ ki mennyire céltudatos, ami orvosira készülőknél fontos. Viszont iskolája válogatja, van ahol sokkal többet kértek online mint alapvetően rendes tanításkor ami számomra például nagyban elvette az értékes időt és kevesebb maradt a fontosabb tárgyakra.

2020. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok hova alakul a helyzet. Reménykedjünk a legjobbakban. ☺️
2020. dec. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!