Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor összess...

Szerintetek most akkor összességében nehezebbek/ rosszabul sikerültek a mostani kémia és biosz emeltek? Mit hallottatok? Ennek függvényében lehet pontcsökkenés pl. az orvi karokon?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 11:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ideges vagyok, szóval* orvosi karokon
2017. jún. 7. 11:29
 2/22 enes ***** válasza:
56%
Szerintem nehezek voltak idén és úgy is hallottam, hogy nem sikerültek jól. Ennek függvényében tehát lehet csökkenés, hiszen az átlag alacsonyabb lesz. :) Drukkolok! Én is reménykedek.
2017. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Én nem számítok számottevő csökkenésre.

- egyrészt tavaly is sokan mondták nehéznek a kémiát

- másrészt aki hoz tavalyról egy eredményt, annak már nem számít, ha idén nehéz volt

- harmadrészt idén is sokan mondták, hogy azért nem volt olyan vészes

2017. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Én is hallottam/olvastam néhány eredményt és nem úgy vettem észre, hogy tömegesen elcseszték volna (vagy pont az ország legjobbjaitól érdeklődtem)
2017. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
A hármasnak igaza van. Egyébként nagyon megoszlanak a vélemények, a kémia tanárok, akikkel beszéltem, korrektnek mondják, de előkészítőn hallottam olyanokat, hogy az írásbelik átlaga iszonyatosan gyenge lett és alacsonyabb a tavalyinál, ami a ponthatárok csökkenését valószínűsítheti. Összességében, én azért nem számítok csökkenésre, de akármi lehetséges. Most még tedd oda magadat a szóbelikre, mert csak a kétharmaddal vagy kész, és utána ráérsz a ponthatárokon görcsölni. Egyelőre - szerintem - nem érdemes.
2017. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Azért túl könnyűnek sem mondanám a kémiát, ma voltam szóbelizni, 12.voltam és előttem 4(!!!) ember volt, a többiek feladták.. :D
2017. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk is, de ilyenek - meg újravizsgázók, akik nem jönnek be írásbelire - mindig vannak, ez természetes lemorzsolódás, én nem sokra következtetnék belőle.
2017. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
persze nyilván nem csak ebből következtetek, viszont sok olyat is hallottam, hogy 20-30 pontjuk lett. szerintem van esély a csökkenésre :)
2017. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Minden évben azt mondják, hogy rosszabbul sikerültek az érettségik mégis az esetek többségében nincs nagy eltérés az előző évi ponthatárokhoz viszonyítva.
2017. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk bukás volt sok embernél szóvelizni pedig 30-ból 13 ember ment..
2017. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!