Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mely kerületekben lenne...

Mely kerületekben lenne érdemes laknom, ha ősszel a Pázmányra járnék?

Figyelt kérdés
Jövőre már Egyetemre fogok járni, ha felvesznek, s mindenképp a Pázmányra szeretnék járni (Pázmány-BTK). Mely kerületekben lenne érdemes albérletet keresnem? Mely kerületekből tudnék leggyorsabban eljutni az Egyetemre? (én eddig az ötödik, hetedik, nyolcadik és tizenegyedik kerületet láttam a legközelebbinek, de fővárosiak tapasztalata sokat segítene).

2020. nov. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, milyen szakra? Azért kérdezem, mert van épület a Mikszáth Kálmàn téren és a Gellért tér közelében is.
2020. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kommunikáció- és médiatudomány szak
2020. nov. 28. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól tudom az a Gellért térnél van. Igazából a négyes metró vonala közelében bárhol jó lehet vagy a 49-47-es villamos vonalán. Szerintem elég könnyen be lehet jutni bárhonnan. Ha esetleg mégsem ott van, hanem a Mikszáth Kálmán éren, akkor is jó lehet a négyes metró vonala, a hármast most azért nem írom, mert ugye most újítják fel. Azok a kerületek jók amit írtál, de függ attól is, hogy azon belül hol. Vannak a nyolcadik kerületnek olyan részei amit nem ajánlanék (Diószeghy Sámuel utca például).
2020. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. nov. 28. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Corvin, Allee környéke
2020. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!