Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten melyek a "jó"...

Budapesten melyek a "jó" kerületek, hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Úgy alakulni látszik, hogy Budapesten folytatom a karrierem.

a 10. Kerületből kaptam munkaajánlatot, így annak környékén keresek.

Fiatal srác vagyok, mind éjszakai közlekedés, mind szórakozóhelyek közelsége is fontos, plusz mivel vidékről megyek fel, nem egy halott gyártelep panellakásában akarnék bérelni, és nem si olyan helyen ahol "fél" az ember hazamenni. (olvastam itt pár helyen hogy pont kispest-kőbánya ilyesmi)



2017. nov. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A 10. oké. Kerüld el a belvárost. Azután a pesti rész külső kerületeit. Mármint nem azt mondom, hogy ne járj arra, csak, ha jobb környéken akarsz lakni ne arra nézz lakást.
2017. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
55%
Én x. ben lakom és itt a kerületben is nagyon eltérőek a környékek. Ez az Újhegyi lakótelep jó hely, közlekedés, éjszakai (szuper) és bevásárlásban is. De vannak olyan helyek amik jujj. Ez szinte mindenhol így van, talán kivétel a luxus helyek, várnegyed stb. Legjobb ha elmész és pár utcányit körbejárod, meg előtte google 3d sztrítvájv... Ha szemre is kellemes ott jobb is lesz.
2017. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
66%
Ja hozzáteszem a x-ben a szórakozóhelyek kevésbé jók, ez a belváros előnye. Közlekedésben viszont jó az újhegyi, köki kb 10p busz, örs kb 15p.
2017. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a 10. kerületen belül hol dolgozol?

Szerintem a 11. kerület a legjobb, de azt veszem észre, sokan mások is szeretik. Zöld, sok parkja van, kellemes, van nyüzsisebb és nyugodtabb része is (én magam fiatalon is a nyugit szeretem), aránylag jó a tömegközlekedése. Rossz arc a budapesti átlaghoz képest kevesebb van, bár hajléktalan viszont rengeteg.

A 10. kerülettől lehet nagyon kieső a 11., attól függ, hol dolgozol.

Én a 10.-et is csípem, szomszéd kerület, határán lakom. Újhegy, Óhegy, Harmat utca végig jónak néznek ki, de az Örsön az Árkád mögötti/melletti lakótelep is.

2017. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!