Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki kell fizetnem a passzív...

Ki kell fizetnem a passzív félév tandíját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén kezdtem az egyetemet, viszont csak önköltségesre nyertem felvételt. Az első félévem aktív ( így kifizettem a tandíjat) , de szeptemberben át szeretnék menni egy másik képzésre másik egyetemre. Az lenne a kérdésem, hogy ha a következő félévemet passzíváltatom , akkor utána ha kiiratkozok az egyetemről, ki kell fizetnem a passzív félév tandíját?



2020. dec. 4. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell.
2020. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Passzív félévért nem kell fizetni (jogviszonyod sincs, ugye), és ha államin vagy, a féléveid sem fogynak.
2020. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotokat! :) Szóval ha jól értem, akkor ha kiiratkozok akkor nem kell visszafizetnem a passzív félévért az önköltség díját (pl. 300 000 Ft-ot)
2020. dec. 4. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit se fizetni, csak az aktívért, de azt már megtetted.
2020. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. dec. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!