Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Chaten (online óra elején) is...

Chaten (online óra elején) is udvariatlanság, ha a diák nem teszi hozzá a "kívánok"-ot a "jó napot"-hoz?

Figyelt kérdés
Mert élő beszédben mindig elvárják, mondván, az úgy udvarias, ha "jó napot kívánok"-kal köszönünk. Netes kommunikációnál is így van?

2020. dec. 6. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Chaten jó APP-ot szokás kívánni.
2020. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Élő beszédben SEM elvárás. Kivéve néhány extrém módon modoros emberkétől, de szerencsére már egyre kevesebben vannak ilyenek.

Nekem 1 darab ilyen tanárom volt csak egész gimi és egyetem alatt,

azóta nem is találkoztam olyannak, aki "elvárta" volna.

2020. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk élőben szinte minden tanár ha nem is elvárja, de javasolja a "kívánok"-ot, meg a szüleim is így tanították. Csak chaten valahogy olyan szokatlan minden változat. Meg a végén a viszlát is: hiszen szó szerint nem is látjuk egymást (vagy csak a tanár látja a diákokat), szóval ez is olyan hülyén jön ki. De a visszhall meg még rosszabb lenne. XD
2020. dec. 8. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
mi az az APP?
2021. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Applikáció...
2021. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!