Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Belső építészeti egyetemről...

Belső építészeti egyetemről hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki mit gondol? A mai világban mennyire lehet könnyen elhelyezkedni belső építészként? Mennyire keresett szakma? Mennyire lehet jól megélni belőle? Milyen maga az egyetem?

Ha esetleg valaki elvégzett egy lakberendezői tanfolyamot őt is szívesen meghallgatom, hogy milyen lehetőségei vannak. ( Persze tudom, hogy teljesen más szakma, de ez is érdekelne még. ) Mennyire tudott könnyen elhelyezkedni?


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2020. dec. 6. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen.
2020. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem egyre nagyobb a kultúrája már itthon is, felismerik a tehetősebb emberek, hogy szükség van belsőépítészekre. Belsőépítészként lehetsz pl.építész,belsőépítész iroda (ilyen pl a Gepetto) alkalmazottja, vagy magánvállalkozó.Ilyen irodáknál kellene kérdezősködni, esetleg felajánlani ingyenmunkád nekik,hogy beleláss a folyamatokba.Elszántnak kell lenned,az biztos!

A lakberendező tanfolyamot érdemes mellé megcsinálni,jól hangzik,hogy ha van igény rá,végig viszed a komplex berendezési folyamatot az utolsó kispárnáig.

2020. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!