Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE, SZTE ÁOK előnyök, hátrány...

PTE, SZTE ÁOK előnyök, hátrányok, tapasztalatok? Bármi jöhet :D

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék orvosira menni, tudtommal a két egyetem között nincs nagy különbség a ponthatár terén, és mindkét város is nagyon tetszik nekem :D Nézegettem régebbi válaszokat hasonló kérdésekre, de azok már régeibbek, és gondoltam újra felteszem, hátha mást is érint ez a dolog. Tudom még van időm eldönteni, hogy melyiket jelölöm meg elsőnek, de kíváncsi lennék azoknak a véleményére, akik odajárnak vagy esetleg mindkét egyetemmel kapcsolatban vannak tapasztalatai. Nekem mindkét város nagyjából ugyanolyan messze van, szóval a távolság nem játszik nagy szerepet a választásban.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D



2020. dec. 7. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Én Szegedre járok, de Pécsett voltam középiskolás koromban egyetemi előkészítő táborban, ahol bemutatták az ottani orvosit.

Nekem igazából a pécsi is nagyon tetszett, különösen a belváros és az orvosi épülete, szerintem az nagyon menő és jó érzés volt oda bemenni. Azért döntöttem végül Szeged mellett, mert vonattal közelebb van a nagyszüleimhez és így egyszerűbb volt. Szeged is gyönyörű, pezsgő egyetemi város. Imádom, nem bántam meg, hogy idejöttem. Mindennel elégedett vagyok, az oktatással (már ha nincs covid járvány), az albérletárakkal, az egyetemi élettel, a tömegközlekedéssel, szóval tényleg mindennel, csak ajánlani tudom. Egyik várossal sem fogsz mellélőni.

2020. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!