Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek marad a távoktatás...

Szerintetek marad a távoktatás szilveszter után?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, Szilveszter névnap után is marad.
2020. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el még egyszer a kérdést :) Távoktatás a SZILVESZTER UTÁN nem Szilveszter a távoktatás után!
2020. dec. 9. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Olvasd el még egyszer a válaszomat! Szilveszter után is marad (a távoktatás), azaz januárban.
2020. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oo én gyökér....
2020. dec. 9. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk január végéig van. De van olyan érzésem, hogy februártól se lesz máshogy :(
2020. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Remélem január 11-én vége és végre újra járhatunk rendesen suliba.
2020. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

„6/6 anonim ***** válasza:

Remélem január 11-én vége és végre újra járhatunk rendesen suliba.”


Gondoltátok volna egy éve, hogy ilyen is lesz, és nem sulimegúszás?

2020. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Én igen.

Az 5-ös válaszoló vagyok és én már nagyon várom. Nekem kicsit “személytelenek” az órák, hogy nem látom a többieket, max. a tanárt (ha bekapcsolja a kamerát).

Szerintem sokkal jobb személyesen vizsgázni, mint neten. Múltkori zh-nál is meggyűlt a bajom.. hála a netnek :(

Szerintem már mindenki szeretné, hogy visszatérjen az élet a normális kerékvágásba. De őszintén szólva nem nagyon bízom benne, hogy ez januártól lesz az adatokat látva. :( sajnos...

2020. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Felejtsétek el a fizikai sulit májusig. Az utolsó 2-3 hétre majd be lehet menni. Kb az lesz mint a suli kezdetekor, pár hétre az elején be lehetett menni. Ennek lesz a tükörképe, pár hétre a végén.


Vakcina nincs és még egy jó ideig nem lesz. Ha márciusban elkezdik az első körös oltásokat az jó lesz. De ha el is kezdik, első körben az orvosok és ápolók kapnak majd. Ennek a járványhelyzetre semmi kihatása nem lesz.

2020. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Január 11-re vagy letör a járvány görbe vagy nem. Ha letör akkor újra rendes oktatás lesz de jó eséllyel februárra megint bedurvul és megint digitális lesz. Ha nem törik le akkor februárba vagy már márciusba megyünk vissza de áprilisban és májusban már valószínűleg oltások lesznek és nyárra visszatér a normális élet. Tehát januárban februárban és márciusban még nem nagyon lesz jelenléti oktatás.
2020. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!