Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középiskolások és egyetemist...

A középiskolások és egyetemisták visszajutnak még ebben a tanévben az intézményekbe?

Figyelt kérdés
Szerintem nem fognak csökkenni a számok. Nem zártak be eléggé. Ha egy kicsit is lejjebb megy kinyitják az éttermeket, hogy a vendéglátósok ne haljanak éhen és szerintem ennyi. A középiskolások és egyetemisták pedig maradnak onlineban tanév végéig, hogy ne robbanjanak be a számok. Az éjszakai kijárási tilalom szerintem szintén marad.

2020. dec. 13. 18:44
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy június 15.-éig tartó távoktatás nem érne semmit. Ez csak egy vészmegoldás. Haaz első félévben nem is, a másodikban tuti visszamegyünk a suliba.
2020. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
*ha az
2020. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Nekem egyik egyetemről van egy félinformációm, miszerint úgy készülnek (nem minden egyetemre értem.), hogy a következő félév felesben -ha nem romolnak az adatok- még online lesz. Ez egészen biztos.


De véleményem szerint nem kéne visszajutni még.

2020. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is távoktatásra készülnek a tanárok második félévben mert lássák, hogy a fertőzés nem hogy lejjebb menne még jobban terjed mint amikor bezárták őket, de azért valamilyen szinten készülnek a jelenlétire is a tanárok bár nem sok esélyt látnak rá.
2020. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

3. Vagyok. Mit pontoztok le?


Tanár mondta. Persze se egyetemet se nevet nem mondok, akkor is, ha vizsgán hangzott el.


Meg igazából minden intézmény, ember abban bízik, hogy tavasszal jobb lesz a helyzet.

Ez nyilt titok.


Csak addig ne rosszabbodjanak a dolgok.


Lehet lepontozni ti nagy doktoranduszok.

2020. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

A középiskolások hamarabb visszamehetnek majd a suliba mint az egyetemisták. Az időpont kérdéses a járvány miatt.


A digitális oktatás gyenge pontja a számonkérés. Jelenlegi formájában nem sok értelme van. A középiskolások nagy része nem tanul annyit egy dolgozatra mint a jelenléti oktatásban, mert rengeteg lehetőség van a puskázásra.

2020. dec. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
#5 Ezek az analfabéták nem a válaszokat pontozzák le, hanem úgy általában mindent. Ha megfigyeled, #2-est is lepontozták, pedig csak 2 szó. Se írni, se olvsani nem tudnak, az értelmi képességük csak az X megnyomásáig terjed. Nem kell a szivedre venni, ez egy fogytékos banda, minden kategóriában ott vannak.
2020. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elte-ttk-n nekünk szinte tuti végig online lesz a következő félév is. Nyáron pl azzal hitegettek, hogy hibrid lesz az oktatás, meg hogy milyen jól felkészültek arra stb, erre augusztus legeslegvégén hirtelen szóltak, hogy "ja, bocsi, mégsem". Ha már akkor ennyire betojtak, nem hiszem, hogy most tavasszal máshogy lenne.
2020. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én alapból mondenkit lepontozok aki a pontozás miatt spammeli a kérdéseket.
2020. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma bejelentette Zoli bácsi, hogy Januárban megyünk úgyhogy ez azt hiszem eldőlt :D
2020. dec. 16. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!