Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van azokkal, akik azt...

Mi van azokkal, akik azt mondták, hogy biztosan nem zárnak be a középiskolák, felsőoktatási intézmények, nem lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
Akárhány kérdés volt itt, egyből írták, h nem lesz online oktatás. Biztosan nem lesz. Megmondta a kormány, h nem lesz. Meg hiába reménykedik bárki nem lesz. Hiába kérdezik meg többen is, akkor se lesz. Ők tudják, h nem lesz. Az a hülye aki azt hiszi, h nem lesz.

2020. nov. 13. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Hivatalból ilyen hülyeséget soha senki nem írt, nem mondott.

Azt mondták, hogy "egyelőre nincs kilátásban", "lehetőleg nem zárjuk be az iskolákat", stb.


Aki pedig a közösségi terekben mint magánember marhaságokat ír,

annak nincs tétje.

2020. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tanáraim azt mondták, hogy ők számítanak rá, és szerintük lesz. Erre lett.

De valóban vannak olyanok a GYK-n, akik szerint nem lett volna, és ha szerintem meg nem így van, akkor dogoljek meg a hülye agyammal együtt. De ők egyébként bármilyen nézeteltérés alkalmával ezt mondták volna. Ez is csak azt mutatja, hogy hülyék mindig vannak, ez van.

2020. nov. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok csendben elismerik, hogy tévedtek, és elhúzódnak az ilyen kérdésektől.
2020. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Juj látom nagyon bekeményítettél gyerek :D Én is azt mondtam, hogy nem lesz, ez szűrődött le a kormány kommunikációjából. Na, hülye vagyok? Ennyiből meg tudod állapítani?
2020. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: A stílusodból ítélve azt mondanám, hogy tuti az vagy. :D
2020. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!