Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem helyes az...

Csak szerintem nem helyes az osztályfőnökünk hozzállása? Vélemény? (felsőoktatással kapcsolatban)

Figyelt kérdés

12.-esek vagyunk, szakgimnázium. Az osztályban 4 ember kivételével mindenki maradni akar OKJ-n, az osztályfőnökünk (aki amúgy is sokszor lekezelően beszél velünk) szerint csak a hülyék maradnak itt OKJ-n, aki okos, elmegy egyetemre érettségi után. Aki nem megy egyetemre azt amolyan "csak" szinten kezeli. "Csak OKJ, csak érettségi" és hasonlók. Mintha diploma nélkül semmit nem érne az ember.


Őszintén, én többször gondolkoztam, hogy menjek e, vagy sem, de idén nyáron hosszas gondolkodás után lemondtam róla, és mivel így én is a drága ofő szerint hülye kategóriába tartozok, elgondolkodtam, mennyire helyes e ez a "világnézete".



2020. dec. 15. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván baromság. Mondom úgy, hogy egyetemre járok. Ha valaki nem akar, akkor nem megy egyetemre, nem kötelező.
2020. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljes baromságnak, szintén egyetemista vagyok.


Ez a nő valszeg valami nagyon elit gimiben akart volna nagyasszony lenni, ezért vezeti le rajtatok ezzel a hülyeséggel.


Könyörgöm, arra van a szakgimi, hogy szakmát tanulj és érettségit szerezz, aki egyetemre menne, az már eleve gimibe ment volna, és nem terhelte volna magát a szaktárgyakkal.


Plusz persze, lehet menni egyetemre is, de nem ugyanolyan nehéz gimiből és szakgimiből bekerülni, mert nem erre készítenek fel titeket.


Jól érzed kérdező, hülye a tanár, de ti ne hagyjátok, hogy így lássátok egymást! (Érettségi = buta, lusta, egyetemista = überkirály világcsászár)

2020. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne az ő hozzáállása határozza meg, hogy te mit kezdj az életeddel.ha okjzni steretnél, csináld
2020. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!