Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan már egyetemi barátot...

Van olyan már egyetemi barátotok aki érezhetően megváltozott miután egyetemre ment?

Figyelt kérdés
Én most kihagytam egy évet,de egyik bnőm az elment egyetemre,és néha beszélünk,de annyira érződik írásban már,hogy olyan más lett. Kicsit olyan komolyabbnak érzem,úgy,hogy nem akart az lenni,mert imádott hülyéskedni és pont attól tartott h majd nem lesz senki akivel tudna,és amúgy is olyan szakra ment,ami ilyen reálos,és az annyira nem ment neki sem,de bekerült,és tudtam h ő sem hülye hozzá,csak szerintem ez is azért megváltoztatta. Az lenne a kérdésem,hogy ez általánosságban elmondható,hogy mindenki aki elmegy,az megváltozik?

2020. dec. 16. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "mindenki aki elmegy megváltozik" nem igaz, de azt gondolom, hogy igen, mindenki, aki tanul, annak megváltozik a gondolkodásmódja, és mindenki, aki 18-19 éves, az néhány hónap vagy év alatt képes megváltozni, mert felnő. Ez a szitu ennek a kettőnek a kombinációja lesz. Szerintem ez nem baj, szerinted, ha le vagy maradva és ez bánt, akkor biztosan gond.
2020. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

En igy veszítettem el a 2 legjobb barátomat.:(

2020. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felnőnek ennyi.

Én is félek ettől, hogy eltávolodok a barátaimtól, de már annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy az életben majd úgyis tartjuk egymással a kapcsolatot valamilyen formában

2020. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!