Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden az albérlet drága,...

Szegeden az albérlet drága, lehetetlen egyedül fizetni?

Figyelt kérdés
Elsősorban a szegedi egyetemistáknak szól a kérdés akik albérletben laknak :) Nekem még van egy évem, de úgy néz ki, hogy Szegeden fogok tanulni. Szeretnék albérletben lakni. Nincsenek nagy igényeim, olcsóbb helyet mennyire nehéz találni? Akik albérletben laknak, azoknak össz. mennyit kell fizetni? És csak úgy érdemes albérletbe menni, ha nem egyedül megyek?
2010. aug. 12. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 1 nap alatt találtam albérletet Szegeden, úgyhogy nyugi :-) . Vettem egy Déli aprót, ott néztem a hirdetéseket, úgy a laskásokat, az első hely ahol laktam, az 20.000-re volt hírdetve, 17.000-ért kiadták mert lealkudtam :D (rezsi is benne van). Én jobban ajánlom a fix áras albérleteket, mint azt, hogy "x ezer forint +rezsi" mert pl. lépcsőházaknál ilyenkor a kéménytisztítási díjtól kezdve mindent veled fizettetnek meg. Meg választhatsz, hogy a főbérlővel "együtt" akarsz-e élni, vagy nem. Ez is elég lutri, nem kell mondanom. Amúgy meg ha majd elkezdődik a suli és lesznek barátaid ott is, akkor majd kialakul, hogy találsz-e ott olyan embert akivel összeköltöztök, vagy nem.

Remélem segítettem.

2010. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!