Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a szegedi Móra Ferenc...

Milyen a szegedi Móra Ferenc kollégium?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy milyenek a higiéniai féltételek a mosdókban (hány WC, zuhanyzó egy emeletre) és hogy milyen az ottani közösség.

Köszi előre is! :)



2020. dec. 21. 18:46
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:

Magam nem tudom, de ezt találtam, csak lesz benne valami hasznos.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=M%C3%B3ra%2..

2020. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a törődésedet 1-es, de ezeket én is láttam, viszont ott egyáltalán nem vagy nem úgy tértek ki a mosdókra, ahogy azt én szerettem volna.
2020. dec. 21. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kolis wc-k nem 5 csillagos szálloda szintűek, de napi szinten szokta takarítani őket a takarító, ha csak valamelyik ott lakó nem cs*szi össze, akkor normálisan néz ki. Nem tudom, hogy erre gondolsz-e. Ha jól tudom, emeletenként van 1-2 zuhanyzó és mosdóhelyiség (abban hány wc van azt nem tudom pontosan). A közösségről is azt hallottam az ott lakó ismerőseimtől, hogy normális közösség van ott is, ráadásul, mivel szakkoli, így megválogatják, hogy ki mehet oda, és elég szigorú feltételek vannak (magas felvételi pontszám és motivációs levél), bekerülés után pedig órákat kell felvenned, amiket a koliban tartanak és azt hiszem, hogy bizonyos tanulmányi eredményt el kell érni, hogy ott lakhass továbbra is.


Minden más kérdésre pedig itt a weboldaluk, hátha itt is vannak hasznos infók. 😉🤷‍♂️


[link]

2020. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!