Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írsz egy portfolióba?...

Mit írsz egy portfolióba? Mivan akkor, ha a munkáid közt találnak egy már létező tervett, de te nem tudsz róla?(designer)

Figyelt kérdés

Egy ideje a portfoliómon gondolkozom, hogy mégis hogyan kéne neki állni?

Valamint ha egy egyetemre beadok vmi munkát és azt ők már ismerik/látták vki másnál az ötletett, olyankor mit csinálnak? Mert, hogy elég sok dolgot lehet taláni és már én is találtam meg utólag munka tervemet.


2020. dec. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A tervezési fázisok skicceit apró méretben rakd be a kész tervek mellé.
2020. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tisztában vannak ezzel a tanárok is.

Nincs pontosan két ugyanolyan munka, a hozzáértők pedig észreveszik a különbségeket. Ha viszont loptad, akkor egy-az-egyben egyezik, így kiderül, hogy nem a tied.

Az sem baj, hogyha ihletet merítesz valakinek a munkájából, és arra alapozva csinálod a terveket, a lényeg a belefektetett munka, illetve hogy saját magadat mutasd be a munkán keresztül.

2020. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Épp ez az h én nem szeretek másolni másoktól. Ha iskolai feladat van és mástól nyerek ikhletett azt sosem használom fel. Vagy ha otthon tervezem és beviszem az iskolába körülnézek a többiek munkái közt,h nincs e olyan ami hasonló... Nagyon rühelem ezt a dolgot.


A portfolióval kapcs, meg az érdekel hogyan állítom fel. Hogyan kezdemel... Mit rakok a legelejére? Név?, 'portfolió?' aztán magamról és a munkáimról bemutatkozó szöveg? Majd a munkáim és hozzá vmi kis apró szöveg, történet...stb?

2020. dec. 23. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:

"tervett, ötletett!

.

Akadémiai Kiadó, Helyesírási tanácsadó szótár.

A tárgyrag mindig 1 -t-.

2021. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ikhletett

Helyett: ihletet.

2021. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt valaki nagyon ráér...
2021. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ő is egy értelmes választ adott, csak nem a kérdésre😌.

Azzal nincs bajom, h kijavít hisz alap dolog a helyesírás csak én sajnos akkor nem figyeltem rá és igyekszem feglődni e terén.

De ha még a kérdésemre kapnék választ.😅

Már egy grafikust is megkérdeztem, de mikor azt mondta h mutassam meg az enyémet🤯 hol ott mondtam h nincs akkor már nem volt hajlandó további válaszokat adni😆

2021. febr. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!