Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kidolgozott záróvizsga tételso...

Kidolgozott záróvizsga tételsorban segítséget kaphatok? Gazdálkodás menedzsment Óbudai egyetem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Melyik tételedet nem érted?
2020. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félreérted, konkrét kidolgozott tételsor kellene, amit megtanulhatok :) Valahonnan vajon elérhető? Lehet rosszul fogalmaztam, de nem akartam úgy kiírni
2020. dec. 30. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező. Vedd elő az elmúlt évek jegyzeteit, az ügyesen kidolgozott anyagokat, és Voila!

(Ha leégett az összes jegyzeted egy háztűzben, nem csak lusta voltál az elmúlt években tanulni, akkor elnézést kérek.)

2020. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Levelezőn csak pár konzultáció van. A tankönyvekből lehetne csak összeollózni. Amire most semmi időm a munka mellett. Nappalin más. Az első diplomát én is nappalin szereztem. Ott volt erre idő, mert nem volt más programom. Bocs.
2020. dec. 30. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Akkor miért jelentkezel akármilyen képzésre, ha arra sincs időd, hogy legalább a tételeid egy részét kidolgozd?


A hozzáállásoddal van a baj.

2020. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem egészen értettem a kérdésedet. Kérlek erősítsd meg, hogy lusta disznó voltál évekig, a lábadat lógattad és most abban reménykedsz, valamelyik barom átadja neked a bölcsek kövét, amit te megnézegetsz a magad módján és attól diplomád lesz.

He?

2020. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megérkeztek az irigy és rosszindulatú emberek is, akik minden sikert sajnálnak más emberektől. Én minden vizsgámat letettem munka mellett is, úgy, hogy az évfolyam 80%-a kibukott vagy elcsúszott. És úgy egyébként, mivel felmentést kaptam a kreditek 50%-ban,így minden évfolyamon vizsgáztam és soha nem találkoztam ugyanazokkal az emberekkel vagy csak ritkán. Ergo igazi csoporttársaim sincsennek, akivel tételeket tudnék kidolgozni. De szerencsére van olyan, aki átérzi, amiről írtam, ergo segítőkész. Szerencsére vannak még empatikus hallgatók a föld kerekén, akik nem irigyek arra, hogy átküldjenek egy tételsort kidolgozva, amit úgyis nekem kell megtanulni és feleleveníteni vagy hozzáolvasni. Nappalin kitudtuk dolgozni a csoporttársakkal a tételeket. Elosztottuk és betettük a közösbe. Ott végig együtt húztuk le a 4 évet. Levelezőn ez csak akkor működne, ha lenne konkrét csoportom, akivel rendszeresen tanulok, de nincs ilyen. 30 tételt nem tudok kidolgozni, de mondom, szerencsére vannak olyanok, akik felajánlották már a segítségüket. Köszönöm Nekik <3
2020. dec. 30. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Az államvizsga tételek évközben már a vizsgákon szerepeltek. Elvileg meg kéne, hogy legyenek neked.
2020. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%

Alapképzésen mindig, mindent magamnak dolgozok/dolgoztam ki, mert mások tételeiből nem tudok tanulni, csak a saját jegyzeteimből.


Munka mellett. Bocs. Nagyon szépen előadtad magadat, hogy eddig mindig, mindenből 5-ös voltál, mások meg kibuktak, csak csodálatos módon te nem és hirtelen most fogyott el a lendület a záróvizsgára. Eddig melyik filmet nézted? Hogyhogy nincs egy darab emléked se a képzésről, hogy ne tudjál 10-15 tételt összedobni? Volt értelme egyetemre járnod. Rakd fel a polc tetejére a diplomádat, arra jó lesz, hogy port fogjon.


Az ilyeneknek adják ki a diplomát, akik arra is lusták, hogy foglalkozzanak egy kicsit a tételeikkel.

2020. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!