Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológia szakon hogy...

Pszichológia szakon hogy vannak óráitok?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy kb hány órátok van egy héten. Szeretnék majd dolgozni egyetem mellett és nem nagyon tudom hogy tervezzek.

2021. jan. 2. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem érdekelne?
2021. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban PTE
2021. jan. 3. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Oké de nappali?
2021. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elsőéves vagyok az ELTE-n, nappalin. Nekem minden nap voltak óráim a félévben, bár abból a hibrid oktatás miatt csak 2 volt megtartva, az is csak az őszi szünetig. Egy órám volt tömbösített, az október közepéig volt, utána csütörtökön nem volt órám.
2021. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap voltak oraim. Hétfő kedden délelőtt és kora du, szerda reggel és este, csut egész nap 8-18-ig péntek reggeltől délutánig de az tombositett volt tehát csak év elején volt. Ebbe benne vannak a szabadon választható tárgyak de azokat érdemes páratlan felévekben felvenni, páratlanok kemenyebbek kicsit
2021. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!