Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Január 11-től újranyitnak a...

Január 11-től újranyitnak a középiskolák?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 03:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon remélem hogy nem, hatalmas butaság lenne fertőközpontot újraindítani majdnemhogy 0 javulás mellett, miközben meg 8 után nem mehetek ki sétálni az utcára..
2021. jan. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
31%
igen, újranyitnak. Én sem tartom jó ötletnek, de végülis a napi fertőzöttségi számok elég jól lecsökkentek, már talán nem lesz akkora káosz mint október környékén.
2021. jan. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
84%

Erről még nincs döntés, így nem lehet biztosat tudni.

De, a többi ország még inkább szigorít, úgyhogy én nem hinném, hogy nyitnak 11.-e után.

2021. jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk olyan gócpont lett a suliban még ősszel, hogy az hihetetlen! :D Karantén előtt mindenki megbetegedett.

Szerintem nem jó ötlet, de megoszlanak a vélemények.

2021. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
A számok eléggé javulófélben vannak, úgyhogy könnyen lehet, hogy igen. Én nem nyitnám ki őket semmiképp még, ne barmoljuk el, amit elértünk eddig, de hát ugye nem én döntök...
2021. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Még nem döntöttek erről, de január 11. nem csak a digitális oktatás jár le hanem minden intézkedés ami november 11. életbe lépett. Javulnak az adatok, DE továbbra sincs kontrol alatt a járvány és még mindig nagy a pozitív tesztek aránya (az elmúlt napokban nagyon keveset teszteltek). Csehországban enyhítettek és nagyon durván visszarobbant a járvány és ez itt sem lesz másképp. Cecília említette is hogy stagnál a járvány, de ez könnyen megváltozhat ha nem tartjuk be szabályokat. Ha vissza is kell menni az iskolába 11. hamar befog zárni megint, legkésőbb márciusban. A tömeges oltáshoz szükséges vakcina mennyiség márciusra vagy áprilisra érkezik, de az összeset bekell vizsgálni ami nagyon sok idő és nyár elött nem fognak tudni annyi embert beoltani vele, hogy nyájimmunitás legyen.
2021. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
42%
Én nagyon remélem, hogy kinyitnak. Ilyen alapon mindig be lehetne zárva, mert a covidon kívül is létezik több száz vírus, amit bármikor, bárki elkaphat. Jó lenne végre a megszokott életünket élni, mert egész nap a gép előtt ülni a 4 fal között nem élet (online oktatás).
2021. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
62%

"Ilyen alapon mindig be lehetne zárva, mert a covidon kívül is létezik több száz vírus, amit bármikor, bárki elkaphat."


Elég szomorú, hogy még mindig ezzen az értelmi szinten vagy. Az a több száz vírus nem tudja összeomlasztani az egézségügyet és nem tud rengeteg embert megölni.

2021. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
49%
#8 Kíváncsi lennék, hány embert öl meg csak a vírus. Azt most ne számoljuk már bele, ami korábban átesett rajta, aztán elgázolta egy kocsi. Mert ez is belekerül a statisztikába.
2021. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%
Aki*
2021. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!