Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkalmaznának kezdő gyógytorná...

Alkalmaznának kezdő gyógytornászként pl. kórházakban olyan személyt, akinek más területen PhD fokozata van?

Figyelt kérdés
Számít valamit, ha egy frissen végzett gyógytornász korábban egy másik területen (nem eü) már ledoktorált? Alkalmaznák így egyáltalán bárhol is?

2021. jan. 3. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. "Túlképzett". Mivel állami szférában dolgozol úgy kell fizetést kapnod, mivel legnagyobb fokozatba vagy így több pénzt kéne fizetniük törvényileg, tehát nem fognak alkalmazni. Ha az ember túlképzett az is hátrány néha.
2021. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


És esetleg olyan lehetőséget lehetne találni, ami nem kötődik állami fenntartású intézményhez? Vagy magánklinikákon is hasonló elv alapján szűrik a jelentkezőket?

2021. jan. 3. 16:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Magán úton is tudsz gyógytornász lenni. Egyéni vállalkozóit kiváltod és mehet a buli.
2021. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! Igen, erre én is gondoltam, viszont nem tudom, egy kezdő gyógytornász (akinek ráadásul fizetni is kell) mennyire lenne "kapós". :) Illetve valamiért nagyon vonz a kórházi környezet, így ha oda nem mehetek, az úgy már nem az igazi.
2021. jan. 3. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Barátnők húga is magánba jár. Sokan szeretnek magánba menni. Orvoshoz is. Mert úgy gondolják sokkal jobb ellátást kap. Gyógytornászként is csak 1-1 emberrel foglalkozol egyszerre, míg kórházba ott vannak többen is akár. Pedig 1-1 embernek teljesen különböző feladatok szükségesek, hiszen mindenkinek más a problémája.


De azért próbálkozhatsz jelentkezni állásra.


Figyeld a pályázatokat, majd jelentkezz.


Veszíteni valód nincs.

2021. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Így lesz, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2021. jan. 3. 17:49
 7/11 mi a fene ***** válasza:
Kezdő vállalkozókat támogatta korábban a munkaügyi központ.Meg kell próbálni.kerülővel is be lehet jutni a kórházba, sose lehet tudni.
2021. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De a magánpraxishoz kell ledolgozott x év. Pontosan nem tudom mennyi, de kezdőként nem lehet rögtön praxisod.
2021. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8: Ez nem orvos. Lehet. Ez olyan, mint a fodrászat. :-)
2021. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utána olvasok akkor, félreérthettem valamit. Vegyétek semmisnek a válaszom. Amúgy próbáld meg a kórházat és maximum magán helyen is próbálkozol mellette vagy akár akkor tényleg saját vállalkozásként csinálni...
2021. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!