Holnap vizsgám lesz?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázok, Nevelés és társadalom tantárgyból. És a tanár órán mutatott pár példakérdést, amik nagyon hosszúak, tömörek voltak teli mindenféle szakszavakkal.

Szóval nem érzem biztosnak ezt a vizsgát, hiába tanulom az anyagot.

És abban sem vagyok biztos, hogy át kellene-e raknom későbbre mert érzem, hogy szinte ugyan így lennék vele, akkor is.

Ti mit gondoltok? Megpróbáljak holnap vagy inkább rakjam át későbbre az utolsó időpontra?



2021. jan. 4. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám a helyedben. Ha pedig nem sikerül, akkor felvennék egy későbbi vizsgaidőt is
2021. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 0:18-kor írtad, nem tudni biztosan, hogy mit jelent neked a "holnap".

Azt tartsd észben, hogy határidőhöz van kötve a vizsga leadása. Általában 24 órával a kiírt időpont előtt már nem adható le vizsga.

Érdemesebb megpróbálni, így ha nem is sikerül, a következő alkalomra már lesz tapasztalatod.

2021. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából ma lenne. Ne haragudjatok nem figyeltem az időt, mert teljesen belemerültem a tanulásban és az 5 perces szünetemben írtam ki a kérdést.


De igazatok van. Megpróbálom mindenképpen, ha meg nem sikerül, akkor majd felveszem a következőt. Szurkoljatok, hogy sikerüljön. 😅

Köszönöm szépen a válaszotokat!

2021. jan. 4. 01:33
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Csak előző nap délig tudod átrakni a vizsgákat. Gondoltam szólok, hogy ez már eldőlt.
2021. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!