Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz emelt szintű...

Holnap lesz emelt szintű elektronikai alapismeretek vizsgám. 1. Használhatok ezen az érettségin vonalzót, vagy szögmérőt rajzoláshoz? (az utóbbi azért praktikusabb, mert könnyen elfér)

Figyelt kérdés

2. A fontos tudni valók részben azt írják : "Az egyszerű, rövid feladatokat a feladatlapon, a kérdések alatt rendelkezésre álló szabad helyen kell megoldani."

Van olyan bonyolultabb kis feladat,amihez képletátalakítás kell. Azt csinálhatom a piszkozati lapon?


2015. máj. 18. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

1)"A használható segédeszközök: - elektronikai alapismeretek: zsebszámológép, rajzeszközök, sablonok, vonalzók" Szóval szerintem mindegyiket lehet.

2)Ha nem megy fejben az átalakítás, és biztos hogy nem fér ki, akkor piszkozatira lenne célszerű írni.

2015. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként hol fogsz érettségizni?
2015. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egressy Gábor Szki
2015. máj. 19. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Na és hogy sikerült?

Én középszintet írtam, elég érdekes kérdések voltak :)

2015. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!