Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolás szülőknek szól a...

Középiskolás szülőknek szól a kérdés. Ti hogy látnátok jobban,hogy (jan.11) - töl kinyissanak sulik vagy folytatodjon vagy online oktatás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 13:36
 1/3 PSPETI ***** válasza:
60%
Elég baj, ha valaki középiskolás korában már szülő.
2021. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
butaság lenne kinyitni...
2021. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mi lesz, azt nem tudom. Nekünk, a fiamnak az viszont biztos, hogy jól jött az online oktatás. Ő sokkal jobban élvezi és hasznosabban tud így tanulni, mint bent az iskolában. De azt tudom, hogy ezzel nincs mindenki így, nagyon sok gyerek képtelen az önálló tanulásra, emiatt nem mondanám azt hogy "Maradjanak bezárva az iskolák!". Hogy a vírus helyzet mit követel meg, azt nem tudom, ezt figyelembe véve nem adnék választ a kérdésre, ehhez nem értek, nem ez a szakterületem.
2021. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!