Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptembertôl is...

Szerintetek szeptembertôl is folytatódni fog a tigitális oktatás? Ti miket hallotok?

Figyelt kérdés
Elvileg augusztus 15-én lesz a nagy bejelentés.

2020. aug. 8. 23:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
digitális*
2020. aug. 8. 23:05
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyit tudok róla én is, mint te.
2020. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem fog.
2020. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Itthon nem terjed a vírus. ;) Viktor nem fogja a gazdaságot bedönteni. Ha megegyszer ugyanezeket meglepné csődbe menne az ország.
2020. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy állunk eddig megnyitni megnyitják de ha jobban fog terjedni újra bezárják.
2020. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Már elmondták, hogy nem terveznek központi döntést, helyi szinten lesz csak szabályozva. De ez egy összetett mondat, elhiszem, hogy nehéz megérteni.
2020. aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak onlájn okatatás lesz akik ezt itt napi szinten 15x megkérdezik.
2020. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Elég nagy visszaesés lenne a munkák szempontjàból (is), ha nem kezdődne el. A szülők folyamat vennék ki a szabadságot, mert a gyerekre kéne vigyázni.

Itt nincs annyira komoly a helyzet mint máshól, ahol kénytelenek az iskolákat bezárni a sok fertőzött miatt.

Szerintem el fog kezdődni, csak ilyen oda-vissza módon lesz. Itt arra gondolok, hogy lesz amikor át kell állni digitálisra, és majd akkor megint bejárósra ha csillapodtak a dolgok.

Hozzátenném csak úgy, nagyon nagy dobra fújják az egészet itt is mint mindenhol. Bárki meghal bármiben is, koronavírusnak titulálják. Az anyukám aki az egészségügyben dolgozik, ő ezeket tapasztalta. A másik az a maszk. Ha jól tudom Amerikában talán (?) feltüntették a maszkos dobozokra, és el is mondták, hogy a maszkok semmit sem érnek. Itt semmi ilyenről nem beszélnek, csak etetik a népet a sok hülyeséggel. Nagyon szomorú....

2020. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Már mondanak mindent. Először azt mondták, hogy kinyitnak az iskolák, de ha jobban kezd terjedni, akkor csak ott lenne online oktatás, ahol járványügyileg szükséges. Most meg már azt mondják, hogy hibrid oktatásra kell készülni. De konkrét döntés még nincs.
2020. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Addig van még egy hét, bármi történhet.
2020. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!