Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem! Online lesz vagy...

Egyetem! Online lesz vagy szemelyes a tavaszi felev szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 18:50
A kérdező szavazást indított:
online
személyes
Fixre mondtak nalunk hogy online
Fixre mondtak hogy nalunk szemelyes
Nem tudom de remelem szemelyes mert hianyoznak a bulik
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem egyik válasz se jó, mert nekünk fixre mondták hogy online kezdünk de márc-áprilistól személyes.


de az érdekes hogy novemberben még úgy volt hogy a 21. júniusi államvizsga is online lesz, most már erről szó sincs, most a személyes duma megy.

2021. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk még nem mondtak semmit, de az előző félév is hibridben ment, míg nem lett teljesen online oktatás. Ebből kiindulva minimum hibrid lesz, ha nem teljes online.. Nekem nagyon hiányzik már a személyes (nem a bulik miatt), hanem a társaság meg az ottani légkör miatt.
2021. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát...én ősszel is fogadni mertem volna, hogy 2 hétnél többet nem megyünk, aztán csak kihúztuk november közepéig. Nem tudom mit várjak most ettől. Az a baj, ha megint kinyitunk, akkor 1 hónapon belül megint ott lennénk, ahol most voltunk szerintem. De szívem szerint meg mennék, nekem nem jön át ez az online oktatás, szeretném én megválogatni, hogy mire megyek be és mire nem, online meg szinte egyik óra se volt megtartva nálunk se most, se tavasszal.
2021. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, de az online pocsék. Sőt egy vicc. Nem sikerült összehozni nekik erre a félévre se, pedig volt rá fél évük..


Személyesen sokkal jobb, legkört stb

2021. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!