Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin nagyon sok a sznob...

Orvosin nagyon sok a sznob ember, vagy azért lehet olyanokat is találni, akik kevésbé szerencsés körülményekből származnak, és lehet velük barátkozni?

Figyelt kérdés
Es milyen aranyban? Sote v Pecs jobb ebbol a szempontbol? Kinezik azt, ahol se orvos, se diplomas nincs a csaladban, vagy ha valaki nem jar markas ruhakban?
2021. jan. 5. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tehát akikre nem lehetsz irigy, hanem osztoznak a nyomorodban?
2021. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak belefaradtam az olyanokba, akik mar most azzal dicsekednek, hogy melyik ismerosuk kit ismer onnan, mint tanart, mar megvan a lakasuk, mikozben fel sem vettek oket, es alkalomadtan be is szologatnak, hogy egy-egy lassubb felfogasu diak mit akar ott, vagy ha a nyarat vegig kellett dolgoznia, mit fog csinalni, ha rogton az elso heten tizezrekbe kerulnek a konyvek.
2021. jan. 5. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyetemen az volt a tapasztalatom, hogy senkit, de abszolúte senkit nem érdekelt, hogy ki honnan jött, milyen ruhákban járt, kik a szülei, stb. Ez a középiskola szint egy tinidrámában, amit te most leírsz. Szerintem túlreagálod. Próbálj meg magadra koncentrálni mások helyett és ne mindenben és mindenkiben csak a rosszat keresd!
2021. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak fennhéjázó emberek, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki fennhéjázó.
2021. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!