Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki egyetemre jár...

Van olyan, aki egyetemre jár levelező szakra és közben kint él külföldön?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy kimegyek külföldre, mert egy elég jó állásajánlatot kaptam. Viszont egyetemre járok, de gondolkodom, hogy átjelentkezem levelezőre, és így megtudnám oldani. Kíváncsi lennék, hogy van-e valaki így?
2021. jan. 6. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb egyetemen be kell menni egy vagy kéthetente pénteken/szombaton (akár mind a két nap) levelezőn. Nézz utána hogy a te egyetemeden hogyan van ez, és akkor el tudod dönteni, hogy megoldható-e és megéri-e neked hetente hazautazni
2021. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hallottam már ilyet, hogy volt pereskedés, hogy valaki beiratkozott levelezőre; egyetlen darab órán nem volt benn semmilyen tantárgyból, kiment külföldre, és akkor több tanárral pereskedett, hogy miért nem akarták elfogadni a házidogáit.
2021. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetem (és tanár) függő...

Én levelezőn csináltam végig, viszont itthon (Mo-n) dolgoztam mellette. Nálunk volt olyan tanár, aki azt mondta, hogy igazából a levelező képzés arról szól, hogy a hallgató otthon felkészül az anyagból, az úgymond órákon pedig lehet konzultálni, ha esetleg valamit nem ért. És volt olyan tanár, aki katalógust vezetett...

2021. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!