Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire számít az,hogy...

Mennyire számít az,hogy valaki nappali tagozaton vagy estin/levelezőin végzi el az érettségit?Szeretnék orvosi egyetemre jelentkezni de estin tudnék érettségizni.

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A papír szempontból irreleváns. Annyiból nehezebb dolgod lesz, hogy az esti érettségi képzésekre jellemzően nem azok jelentkeznek, akik orvosira akarnak menni szín ötös érettségivel, és sajnos ehhez igazodik az oltás minősége is. Magántanár nélkül szinte lehetetlen lesz. Hajrá!
2020. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rajtad is múlik, képességek, szorgalom, ráfordított idő. Én sima nappali gimibe mentem, de csapnivaló volt az oktatás. Volt aki így is orvosira ment, külön tanár nélkül. Én is egyetemet végeztem, és még sokan akikben megvolt az akarat.
2020. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Estin nem készítenek fel emelt érettségire így kelleni fog plusz magántanár mindkét tárgyból, plusz nyelvtanár a nyelvvizsgához(orvosin már nem lesz rá időd)
2020. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!