Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hétfőn biztos ki nyitnak a...

Hétfőn biztos ki nyitnak a középiskolák? Én azt hallottam hogy holnap döntik el ez igaz?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 09:52
 1/3 PSPETI ***** válasza:
100%
Nem biztos még. Valóban holnap döntik el.
2021. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem találtam róla egy cikket sem.
2021. jan. 7. 10:12
 3/3 PSPETI ***** válasza:

"Maradhat a digitális munkarend - (...) Komoly dilemmát okozott, hogy vissza kell-e térni a középiskolások esetében a jelenléti oktatásra a digitális helyett. Az ünnepek alatt alacsony volt az új esetek száma, de kevés teszt mellett, mindemellett az Angliában megjelent új vírusmutáció is befolyásolta a döntést, ami miatt több európai ország szigorít - magyarázta.


"Az óvatosság mellett döntöttük, az operatív törzs azt javasolta, hogy a kormány hosszabbítsa meg a digitális munkarendet január 11-e után is" - mondta Maruzsa. A kormány dönt erről holnap.


Az oktatási intézményeket arra kérte, úgy készüljenek, hogy nem áll vissza a jelenléti oktatás."


Tehát gyakorlatilag biztos, hogy marad, hacsak OV nem dönt máshogy, amire elég kicsi az esély.


Ismét tanúbizonyságot tettek mérhetetlen gyávaságukról és szakmaiatlanságukról. A távoktatás által okozott károk hosszútávon lesznek igazán érezhetők.

2021. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!