Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottam hogy valamelyik...

Hallottam hogy valamelyik internetes oldalon meg lehet nézni a középiskolák felvételének végleges listáját melyik ez? *___*

Figyelt kérdés
mer a levél még nem érkezett meg de tudni szeretném már
2010. ápr. 21. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kiválasztott iskola oldalán néztem meg
2010. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kiválasztott iskola honlapján van...de nem tuti,hogy fent van,mert nem kötelező közzé tenniük.:S

Ja és be is telefonálhatsz.Ha hnap vagy hnapután nem jön meg a levél,akkor megkérem anyámat h hívjuk fel az igazgatót,mertmár NAGYON KÍVÁNCSI VAGYOK!Azt mondják,hogy azt is lehet:D és akk nagy valószínűséggel megmondják:)

2010. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Levelet legkésőbb jövőhét hétfőn kapsz:S De pl az én sulim ahova jeliztem az ma küldte el a leveleket:) Iskolafüggő sajnos..:( De nyugodtan felhívhatja anyud a sulit és megkérdezheti h felvettek-e;) Én anyum is ma hívta fel mert már nem bírtam kivárni a levelet...kikerestek a listából,és azt mondták felvettek:D

A végleges felvételi listát max péntekig kirakják a suliban,meg netre is felrakják;)

2010. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!