Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen közösségi szolgálat...

Milyen közösségi szolgálat lehetőségek vannak jelenleg?

Figyelt kérdés
Hiányzik még pár órám, amit teljesíteni szeretnék. Esetleg tudna valaki helyet ajánlani, ahol fogadnak? Az iskolámon belül már kérdeztem, ott sajnos elutasítottak.

2021. jan. 8. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Olyan helyre tudsz egyedül menni, amely az iskolával szerződésbe áll. Vagy az iskola holnapján vagy az iskolától próbáld megszerezni a listát, mert hiába mondunk helyeket, ha nagy eséllyel nem áll szerződésbe vele. (Szerződés mindenképpen kell, hogy ott ledolgozd azt a pár közösségi szolgálatos órád. Viszont az iskola köthet új helyekkel is, ha nyújtanak be papírt az igazgatónak ez ügyben) Osztályfönöktől próbáltad már elkérni a listát?
2021. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szerződés része maga nem is lenne probléma, bárkivel köthetünk szerződést, csak vinnünk kell egy arra kiszabott papírt. A lista is megvan, próbálom felvenni a kapcsolatot a szervezetekkel, de nem nagyon hajlandóak fogadni. Ezért lennék kifejezetten olyan helyekre kíváncsi, ahol esetleg valaki nemrég teljesített órákat a mostani digitális oktatás alatt.
2021. jan. 8. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno oviban voltam. De, érdeklődj menhelyeken, önkormányzatnál, talán még diákszövetkezetekben is érdeklődhetsz, hogy van-e valami önkéntes meló közösségi szolgáltatásért cserébe.
2021. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a menhelyen és az alapítványoknál adminisztrációs munkával lehet teljesíteni szolgálatot, ahol fogadnak is mostanában. Ha van a listán menhelyt/alapítványok egy próbát megér felhívni őket.


Nálunk az óvik/általános iskolák nem fogad, versenyek többnyire elmaradnak.


#1

2021. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a tippeket! :)
2021. jan. 8. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még a suli könyvtárban leltározással, városi könyvtárban pakolással és az ottani állatmenhelyen dolgoztam le. Míg az első kettő eléggé lefelé kerekítette az órákat, a menhelyen egy körülbelül 1-1,5 órás sétáltatásért és pakolásért volt, hogy 2-3 órát írtak fel nekünk. Szívesen csináltam mindegyiket, de messze a kutyasétáltatás volt a legjobb, kicsit olyan volt, mintha megint lett volna egy kutyám:')

Mivel az első kettő kilőve, szerintem is érdemes lenne felvenni a környező menhelyekkel a kapcsolatot, biztosan rengeteg kutya van ott, akik nagyon hálásak lennének egy jó nagy sétáért és döncölésért :)

2021. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm a tippet! :)
2021. jan. 10. 14:12
 8/9 anonim válasza:
100%

Kérdező! Te köthetsz szerződést? Mert én is ezzel a problémával küzdök, de én úgy tudom, akivel az iskolának szerződése van, csak az írhat be órákat.

Te milyen szerződést találtál?

2021. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!