Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szervezeteknél lehet...

Milyen szervezeteknél lehet online elvégezni az iskolai közösségi szolgálatot?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A diákmozgalomnál tudsz jelentkezni online korrepetációra

[link]

[link] "Hogy tetszik lenni?" program

Ezen kívül tudtommal van lehetőséged könyveket, szövegeket felolvasni látássérültek számára, de ennek nem ismerem az elérhetőségét.

Igazából sokkal egyszerűbb, hogyha az iskoláddal konzultálsz erről, mert tuti lesz valamilyen pakolós dolog még májusig. Nekem viráglocsolásból jött össze az 50 óra pl. xd

2021. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A felolvasósat is megtaláltam. Kiteszem ide a linkjét, hátha másnak is segítséget jelent:

[link]

Még találtam a Kórházsuli programot, ha jól értelmezem, akár online is lehet végezni (a tananyagkészítést biztosan):

[link]

2021. febr. 1. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
végre valaki aki nem azért picsog mert nincs meg az órája, hanem aki próbál ebben a helyzetben is teljesíteni :)
2021. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is segített a kérdésed és a linkek, köszi!

Bocsi az off-ért, de te hogy tudod, febr 15-ig vagy májusig kell meglennie az óráknak?

2021. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem idén érettségizek, de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni.
2021. febr. 2. 12:15
 6/7 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom legkésőbb április közepére/vége meg kell legyen Mind az 50órának. Mivel májusban kezdődik a vizsgaszezon és úgy nem mehetsz érettségizni hogy nincs meg a kötelező közösségi szolgálatod.
2021. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Találtam még egyet:

[link]

2021. ápr. 24. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!