Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ösztöndíjat kaphatok...

Mennyi ösztöndíjat kaphatok ilyen átlagra? Hogy működik ez? (SZTE)

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős. 36 kreditet vettem fel, 11 tárgyat és 4,97 lett az átlagom. Nem számítok sokra csak kíváncsi vagyok.

2021. jan. 9. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*35 kredit
2021. jan. 9. 19:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy a többieknek milyen lett.

Én is elsőéves vagyok 32 kredit, 5,3as átlagra azt mondta egy felsőbb éves, hogy ez olyan 26 ezer körüli lesz. Úgyhogy kb neked is gondolom :)

2021. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szintén SZTE ^
2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2021. jan. 9. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ilyen egyszerű a dolog. Ösztöndíj kalapok vannak, és ott megvan, hogy X% részesül, és ők kapnak. Mondjuk, ha megvan adva, hogy a legjobb 60% kap és mondjuk az alja 6,12 (mert mondjuk olyan jó átlaga lett mindenkinek), akkor lehet nem kapsz, de, ha benne vagy abban az X%-ban, akkor persze igen. Ez függ szaktól is, hányan jártok oda, stb.
2021. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy kikkel kerültök egy kalapba,és hogy a szakodon milyenek az átlagok... Nálunk pszichológián (SZTE szintén) olyan 5,2-5,3-as kreditindextől szokott járni csak.
2021. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!