Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok rendszeres szociális...

Kaphatok rendszeres szociális ösztöndíjat egyetemen ha 25 múltam?

Figyelt kérdés

Mindenhova az van írva, hogy akkor lehet megkapni, ha hátrányos helyzetű vagy halmozottan hátrányos helyzetű vagy, de ezeknek a feltétele, hogy még nem töltötted be a 25. évet.


Nincs valami más jogcím ami alatt jogosult lennék rá? Munkanélküli vagyok, az egy főre eső bevétel a családban kevés, apukám tart el, rokkantnyugdíjas.


2019. febr. 2. 00:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még valami.. ugyebár a kollégiumi jelentkezéshez is kell a jövedelemigazolás. De ha elmegyek dolgozni most, akkor ugyebár mire igazolni kell a jövedelmet júliusban, akkor magas lesz az egy főre eső jövedelem... és így nem fogok bekerülni kollégiumba, és akkor fizetnem kell az albérletet. De ugyebár egyetem alatt nem fogok dolgozni, így az albérletet nem tudom fizetni. Tehát ezek szerint ha kollégiumba akarok menni akkor addig ne is menjek el dolgozni? Tisztára ki vagyok akadva ez miatt nem tudom mit csináljak.
2019. febr. 2. 00:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Nke-n kaptak a 25 éven felüli csoporttársaim. Szerintem máshol is megkapják, nincs korhatár.
2019. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!