Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok adni jó tippeket...

Tudnátok adni jó tippeket puskázáshoz online szóbeli vizsgán?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a tanár előre megadott kb. 50 tételt. És csak pár másodperc lesz a gondolkodási idő... mit tegyek?

2021. jan. 9. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Talán meg kellene tanulni.
2021. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Csak nem sztf? :D Meg kell tanulni, koma. Karácsony óta én is a jegyzetemet nyálaztam, hogy január első hetében le tudjak felelni tisztességesen. Esélyem nem lett volna csalni, de nem is bánom. Ha nekem egy majdnem szó szerint visszamondós, 300 oldalas jegyzetet bevágós tárgy 2 hét alatt meglett ötössel, akkor te sem halsz bele abba az 50 tételbe.
2021. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%

Mik a vizsga körülményei? Képernyőt kell megosztani? Ha nem, megnyitod a kidolgozott tételt, és abból tudsz puskázni.

Két feltétel kell hozzá, be kell gyakorolni, hogy a szemgolyómozgás ne áruljon el, illetve valamennyire képben kell lenni a témával kapcsolatban, hogy ne az egészet kelljen felolvasnod, és tudd, hol mi van a tételen belül.

2021. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Érettségin hogy fogsz puskázni? Sehogy! Magaddal szúrsz ki, ha most nem magolod be! Ha most nem, akkor később sem fogod...
2021. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!