Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lenne a probléma, hogy...

Az lenne a probléma, hogy egyetemen vagyok és van egy viszonylag nehéz projektem ami ugyan kész van de a bemutatásnál a professzor nem engedett át (egy idős 80 éves tanár, nem mintha probléma lenne csak megemlítem) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom aki vágja az anyagot és azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hogy lehetne megoldani hogy ő mutassa be helyettem? Ő már bemutatta és a következő dátumon lenne ideje, csak nehogy felismerje a tanár (hangtorzítás stb.)?

2021. jan. 11. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem fog működni, felejtsd el.


Miért buktatott meg? Nem jól adtad elő?


Ha ez nem egy csoportos projekt, hanem egyéni feladat, akkor eszedbe ne jusson mást oda ültetni magad helyet vizsgázni. Súlyos következményei lehetnek (fegyelmi tárgyalás, kirúgás).


Ezeket a vizsgákat rögzítik, számonkérhetőség és ellenörzés céljából. Illetve van, ahol igazolni kell magadat az elején. Attól még, hogy 80 éves a proffesszor, nem kell bolondnak nézni, hogy úgysem veszi észre, kit is vizsgáztat.

2021. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!