Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kizáró ok az ekcéma...

Miért kizáró ok az ekcéma rendőr felvételinél?

Figyelt kérdés
Van mikor évekig tünetmentes vagyok, és egyébként sem látható pl az arcomon, csak a a testem egyes területein, amiket fedne az egyenruha. Nem is súlyos, nem szokott durva lenni. Az ekcéma nem is fertőző. Gyógyszert sem szedek rá. Kezelem krémmel, és azzal tartom kordàban, ennyi. Akkor miért nem lehetek ekcémàval rendőr? És ha letagadom az alkalmasságin, akkor mi lesz? Elvégre ott vannak a krémek, ha lekenem, akkor napokig egyáltalán nem látszik semmi.
2021. jan. 11. 21:23
 1/2 anonim válasza:
Nem értek hozzá, de eltudom képzelni, hogy fontos helyzetekben gondot okozhat, súlyos viszketést, stb., és nem biztos, hogy megfelelőképp tudnád ellátni a feladataidat. Szerintem ha le is tagadod, előbb utóbb kiderülne. Én lehet, hogy megpróbálkoznék vele attól függetlenül, legfeljebb kiderül, és nem vesznek fel
2021. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem súlyos a viszketés.
2021. febr. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!