Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor mégis lehet szalaga...

Most akkor mégis lehet szalagavatót tartani? Iskola friss híre: Ruhapróba

Figyelt kérdés

Nem értem: nem úgy volt hogy szalagavatót tartani tilos?

Mert még ősszel lefújták nálunk a szalagavatót, azzal hogy vírus stb


És bár én nem vagyok végzős, de most olvasom a hírekben a honlapon hogy 12. oszt ruhapróbára megy.

Milyen ruhapróba? MInek? Mégis lehet szalagavató?


2021. jan. 12. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ballagó ruha. Csak az egységes kosztümöt/ballagó ruhát szokta az osztály együtt próbálni, ott kimegy egy szabó és lemér mindenkit megnéz jó lesz e a ruha. Szalagavatós ruhát mindenki maga intézi, nem osztály szintén megy.
2021. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 PSPETI ***** válasza:
100%
Belinkelnéd ezt a "hírt"?
2021. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Szalagavatós ruhát mindenki maga intézi, nem osztály szintén megy."



Hol élsz te? pont fordítva. A tánc miatt (ami lesz??? érdekes) pont a szalagavatósnak kell teljesen egységesnek lennie. A keringős stb táncnál fiúk lányok ugyanabban a keringős ruhában vannak. ez evidens.

A ballagáson meg mindenki amiben akar. Öltöny zakó kiskosztüm, van aki meg farmer póló. Láttam már ballagást.

2021. jan. 12. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
3. Te vagy teljesen eltévedve. Én már ballagtam középsuliból. A szalagavatón ha csak az osztály nem dönt úgy, hogy nem akar egységes ruhát, akkor a ballagó kosztümben kell lenni. Szalagavatós fehér ruhából, honnan szednének annyi ugyan olyat, gondolkozzál már, menyasszonyi ruhát(amiben táncolnak, ha nem lenne tiszta) mindenki maga kölcsönzi szalonból. Attól mert az 10 méterről egyformánnak tűnik, attól 2 egyforma sincs köztünk.
2021. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Szalagavatós fehér ruhából, honnan szednének annyi ugyan olyat, gondolkozzál már"


KÖLCSÖNZŐBŐL EMBER.... ki gondolná igaz?

2021. jan. 12. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5. Fuu te nagyon hülye vagy. A kölcsönzőben sincs 20 ugyanolyan ruha te idióta fogd már fel. Előbb tájékozódj dolgokról amikről gőzöd sincs mielőtt ide jössz okoskodni.

Elmondom a te szinteden, van egy menyasszonyi ruha kölcsönző ahol van kb 150 ruha, de mindegyik más, azt leszámítva, hogy fehér, és abroncsos mind. Ha akarsz táncolni akkor Ide te bemész és a 150 ből választasz 1et, az osztály társad is bemegy egy választ egy másikat ami hasonló de nem lesz ugyanolyan. A menyasszonyi ruha kölcsönző nem foglalkozik vele, hogy neked az szalagavatóra kell vagy esküvőre, nem fognak a sulinak 20 db ugyan olyat varrni. A suli is leszarja ezt a részét, legtöbb helyen az ofő azt se tudja ki táncol. Ezért kell ezt a ruhát mindenkinek magának beszerezni.

2021. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Lehetőség 1: ballagó ruha. Szoktak varratni/kölcsönözni, nálunk is volt.


Lehetőség 2: fapados szalagavató lesz. Kétlem mert a próbák megszervezése elég problémás lenne meg magát az eseményt se biztos, hogy engedik (sőt tuti hogy nem engedik)


Lehetőség 3: egyik sem, valami mást terveznek a végzősök

2021. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Újabb kamu az alapítványi sulistól, lapozzunk.
2021. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PSPETI ***** válasza:
100%
Még mindig várom a linket, balázska. Te mit is szoktál ilyen helyzetben mondani..?!
2021. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi valaszhattunk tobb haaonlo keeingos ruhabol

Ugyanolyan a ruhaban ballagott az osztaly

2021. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!