Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Varrónőnek hol lehet tanulni?

Varrónőnek hol lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van értelme annak tanulni?
2010. aug. 14. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tanfolyamon!
2010. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tanfolyamon vagy szakiskolában! Mindennek van értelme,amit az ember megtanul.
2010. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne értelme ez is egy szakma,és varrni,mindig van mit!
2010. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ruhaipari szakközépben/szakiskolában/tanfolyamon. Van értelme,mert szép szakma. És ha úgy állsz anyagilag idővel akár saját szalont is nyithatsz,de az is nagyon jó ha otthon vállalsz családnak/rokonoknak kisebb/nagyobb javításokat például. De úgy ne állj neki,ha azt kérdezed,hogy "van értelme?". :)
2010. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Anyum is varrónő...hát a fizetése épp hogy nem minimálbér. Amúgy nincs semmi ilyesmi végzettsége. Csak úgy anno elment egy gyárba, felvették és utána a tapasztalattal mehetett máshova is varrónőnek.
2010. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már csak azért kérdezem van-e érteleme, hogy hogy lehet megélni belőle.. Igazából még nem tudom mi legyek (16 vagyok) nagyim varrónő volt, és megörököltem utána a Singer varrógépet, most elkezdtem varrni és így jutott az eszembe. :D
2010. aug. 14. 22:08
 7/14 A kérdező kommentje:
*értelme
2010. aug. 14. 22:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia. A negyedik válaszoló vagyok. Én elméletileg varrónőként végeztem,de hogy őszinte legyek...ha újra kezdhetném nem tanulnék annak. Szeretem a szakmát,de nagyon nehéz vele elhelyezkedni. Persze vállalok javítgatnivalót ismerősöknek,varrogatok kedvemre tehát nem hülye dolog,ha valaki konyít valamit a varráshoz. De ha úgy gondolod keress mást,amiből egy kiicsivel jobban meg tudnál élni. Szép napot.
2010. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elmehetsz akár divatervezők mellé is ruhákat varrni/késziteni..
2010. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs értelme! Tönkre teszed vele az egész életedet, főleg ha egy olyan céget fogsz ki mint anyám! Vigyázz, mert lehet hogy még megbánod hogy annak tanultál..
2010. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!