Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A megadott egyetemi tanulmányi...

A megadott egyetemi tanulmányi átlagot egy félév alatt, vagy két félév alatt kell elérni hogy ne soroljanak át önköltségesre?

Figyelt kérdés
Most olvasom, hogy az átsorolásokról nyáron szoktak dönteni. Akkor végülis ebbe két félév belefér? Az számít hogy a két félév átlaga külön-külön meglegyen, vagy a két félév eredményeiből kell átlagot vonni? Próbáltam utána olvasni, de nekem nem teljesen egyértelmű.

2021. jan. 13. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A két félév átlaga együttvéve érje el a megadott átlagot, és legyen meg a két félév alatt összesen 36 kredit.
2021. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez kicsit megnyugtatott. Ma végeztem az utolsó vizsgámmal és ebben a félévben 3,3 lett az átlag 3,5 helyett, így elég bosszantó lett volna ha emiatt bukom is az állami támogatást.
2021. jan. 13. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, elhiszem, de ez azért jó így, mert így tudsz javítani kövi félévben. És grat a vizsgáidhoz, nekem sajnos még van pár, de mostmár fél lábbal is kibírom ezt a pár hetet. 😁😅
2021. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!