Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha végigmagoltam és puskáztam...

Ha végigmagoltam és puskáztam mind a 4 gimis évemet (4-es 5-ös jegyekkel) akkor az érettségin is működhet ez?

Figyelt kérdés
Még soha nem buktam le.

máj. 4. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
A tanárok sem olyannak tűnnek, mint akiket nagyon érdekelne a dolog, van olyan is, aki a teremből is kiment eddig vizsgák alatt.
máj. 4. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha már ennyire gerinctelen voltál eddig, bármit mondjunk itt, úgysem fog befolyásolni téged. Te csak abból tanulsz (talán), ha egyszer meghúznak emiatt és esetleg fegyelmit is kapsz.

Az érettségi központi, nem iskolai szintű, ezért itt súlyosabb következményei vannak, ha folytatod ezt a gerinctelenséget. Arról nem is beszélve, hogy nem fogtok 25-30-an ülni egy teremben, s a tanárok is váltják egymást...


De tudom, mit neked.... menő vagy, akkor is megcsinálod és puskázol...

máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Érettséginél hogy akarsz puskázni? Magyar nagy része szövegértés és műelemzés, töri szintén szövegértés és esszé ami szinte bármiből lehet, matekon nem tudom mit akarsz puskázni, nyelv szintén feladatos...

Ilyen hozzáállással minek neked érettségi, már bocsánat?

Szóbelin szintén nem tudsz puskázni mert ül bent egy elnök és figyel.

máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Beviszel az érettségire négy évnyi anyagot?
máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Annyit azért megjegyeznék itt pár hozzászólónak, hogy egy chatgpt esszéknél gyakorlatilag bármi érettségi szintű témát megír neki... Matekban meg már az is sokat segíthet, ha megnyitja a mintaérettségit és keresi a típusfeladatokat. Szóval lehetne mit puskázni, ha akar.

Az más kérdés, hogy sokkal nehezebb (szóbelin gyakorlatilag lehetetlen), és ahogy írták, a következményei is sokkal komolyabbak.

Nekem amúgy oly mindegy mit csinálsz, a te életed. Csak ne ide gyere sírni, ha valami balul sül el:D

máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Súgtak a tanárok, ki be járkáltak, egymással is lehetett beszélni és a wc re sem kísértek ki. Egyébként a magyar az még könnyű is volt, puskázás nélkül is.
máj. 6. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez elég nehezen hihető.
máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg így volt. Alapítványi felnőttgimi.
máj. 6. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!