Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most, hogy hivatalosan is...

Most, hogy hivatalosan is megjelent a brit vírusvariáns, mi lesz az iskolák sorsa hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Mert az volt a duma, hogy az új variás veszélyes a fiatalokra is, de szerencsére nincs itthon.

Hát most már van.


Magyarországon is megjelent a koronavírus brit mutációja


[link]



Akkor így a valós feb-1 nyitás fel se merülhet?


2021. jan. 13. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Látom nagyon nem akarsz iskolába járni, mindennap megkérdezed ezt többször már vagy két hónapja. :D
2021. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

60-70%-os átoltottsági arány kell ahhoz, hogy meglegyen a nyájimmunitás, de mivel még közel sincs elég vakcina és a cél a 3. hullám elkerülése, így kétlem, hogy lenne iskola tavaszig.

persze 2 hét alatt addig bármi lehetséges, de nem hinném, hogy megkockáztatnák

2021. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nehezen kérdezhetem ezt meg két hónapja mert MAI A HÍR.

Két hónapja még a variáns maga se létezett.


"Látom nagyon nem akarsz iskolába járni,"


És ez a vágyam erősen sanszosan úgy márciusig, de lehet még tovább teljesül is.

2021. jan. 13. 16:03
 4/11 A kérdező kommentje:

"60-70%-os átoltottsági arány kell ahhoz, "


Na ha ez kell az iskolanyitáshoz, akkor szeptemberben se megyünk be.

2021. jan. 13. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Legalábbis azt mondják, hogy megjelent. Én biztos voltam benne, hogy azt fogják mondani.

Ha figyelted jól az előzmáényeket, a forgatókönyv következő részét előre sejtheted. Most kitaláltak egy félelmetes mutánst, mert a jelenlegitől nem fostak be annyira a tömegek, hogy egymást taposva rohanjanak oltatni magukat.

Az iskolákat nem fontos kinyitni, úgyis az ostoba, irányítható kétfilléres, közmunkás réteg terjesztése a cél. Nem csodálkoznék azon sem, ha csak oltással lehetne látogatni az iskolát. Mondjuk ez engem őszintén nem zavar, nekem oké, munka mellett könnyebb folytatni az online oktatást.

2021. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Igazán kitilthatnának téged meg a hasonló kérdéseket.
2021. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, amint lesz elegendő vakcina és az ehhez megfelelő beoltott akkor lesz nyájimmunitás és mindenki mehet vissza a suliba.


Muhahahahaha!!

2021. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Február 17-én fogjuk legyőzni a vírust szóval márciusig még élvezheted az online oktatást :)
2021. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi lesz Február 17-én? Ez is ilyen fals időpont, mint a szeptember 15., október 1. és társai? :D
2021. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
#9 Már készül a nyomdákba a hivatalos papír Orbán arcképével 😉
2021. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!