Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt vki akinek megvan a...

Van itt vki akinek megvan a brit allampolgarsaga?

Figyelt kérdés

Lenne par kerdesem. Tobben ajanlottak mar fb csoportokat, de nem szandekozom facen fent lenni.

Koszonom elore is, ha vki tud tanacsot adni.


2020. okt. 15. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. okt. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most epp ott akadtunk el, hogy kerik 10 evre visszamenoleg, hogy hol dolgoztunk. Itt muszaj megadni datumra pontosan? Mert en pl sokszor 4 helyen is dolgoztam egyidoben, es mindenhol maskor kezdtem, maskor mondtam fel.
2020. okt. 15. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az angol adoev, mert ha jol sejtem ezt kerik, aprilistol-aprilisig van. Igen, alapvetoen pontosan kene, ha pedig tobb helyen dolgoztal akkor minden egyes jovedelmi forrasodat meg kell adnod. Ha vallalkozo vagy, akkor pedig annak megfeleloen az adougyi papirokat kell benyujtanod.


Mondjuk az kicsit fura, h 10 evre kerik vissza, altalaban 5-6, max 7 evre szoktak.

2020. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk dolgoztam hetvegenkent, de kezbe kaptam a penzt, az okozhat e problemat, ha referencianak azt az illetot adtam meg akinek dolgoztam, es annal a kerdesnel, hogy honnan ismer, beirtuk, hogy a volt fonokom. De kesobb eszembe jutott, hogy talan nem volt jo otlet, mert lehetseges, hogy keresni fogjak a berpapirt errol a munkarol. Csak 5-10 orarol van szo hetente, nyaranta.
2020. okt. 16. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Évi 12K alatt nem kell adózni, csak a TB van (illetve itt NHS a neve).


De ha nem voltál bejelentve, és megadtad.... ja, az valóban szívás mert a bérpapír az első amit kérnek.


Próbáld meg valahogyan megváltoztatni, mert ezzel igen nagyot szívhatsz, ha valaki lelkiismeretesen végig megy a procedúrán...

2020. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!